Vítejte na stránkách firmy Radek Pospíšil - tesařství, pokrývačství a klempířství.

Potřebujete postavit novou střechu na klíč, nebo rekonstruovat střechu stávající?

Potřebujete přezdít komín nebo vyměnit části krovu?

Máte v úmyslu postavit podkrovní byt a nevíte si rady s montáží zateplení či podhledu?

Fotografie střechy v LiberciPokud si na výše uvedené otázky odpovíte ano, pak tu jsme právě pro Vás. Zabýváme se stavbou střech na klíč, tj. dodávkou a montáží krovu, dodávkou a montáží střešního pláště, dodávkou a montáží zateplení včetně podhledu a montáží odvodňovacích systémů (okapoviny). Provádíme kompletní rekonstrukce střech výměnou střešní krytiny počínaje a drobnými stavebními pracemi s rekonstrukcí střech souvisejícími konče.

Fotografie střechy ve FrýdlantuJsme malá firma čítající 4 spolupracovníky. Na trhu působíme od roku 2003. Všichni pocházíme z Liberce nebo jeho blízkého okolí a město Liberec je také naším nejčastějším působištěm. Je-li to nicméně třeba, nevyhýbáme se ani práci ve větší vzdálenosti od Liberce. Práci vykonáváme na základě smlouvy o dílo a zákazníkem odsouhlaseného rozpočtu.

Fotografie střechy ze střešní krytiny GERARD KLASIKSpecifickou odborností naší firmy je realizace střešní krytiny GERARD - profilované plechové krytiny s povrchovou úpravou kamenným granulátem. Jsme jednou z dvaceti firem v České republice, kterým byl udělen certifikát "GERARD GRADUATE ROOFER". Kromě střešní krytiny GERARD montujeme i střešní krytiny dalších typů a značek. Pracujeme s klempířskými výrobky z pozinkovaného plechu, titanzinku, mědi a dalších materiálů. Pracujeme především se smrkovým stavebním řezivem.

Chcete se dozvědět více? Chcete od nás zaměřit střechu a zpracovat cenovou nabídku? Napište nám, Vaše dotazy nenecháme bez odpovědi.


Kontaktujte nás